Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

SORUMLULUK VE HAKLAR
Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, BOZTEMİR İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ ya da bağlı şirketlerine aittir veya sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.
BOZTEMİR İNŞAAT sitesindeki bağlantılar Sizi BOZTEMİR İNŞAAT ağının dışına götürebilir ve BOZTEMİR İNŞAAT bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmakta olup BOZTEMİR İNŞAAT bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. BOZTEMİR İNŞAAT veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.
Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. BOZTEMİR İNŞAAT ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten BOZTEMİR İNŞAAT sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla BOZTEMİR İNŞAAT‘a ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, BOZTEMİR İNŞAAT tarafından sınırsız olarak kullanabilecektir.
18 yaşından küçüklerin, BOZTEMİR İNŞAAT WEB Sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından BOZTEMİR İNŞAAT sorumlu tutulamaz. BOZTEMİR İNŞAAT 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.


GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI
BOZTEMİR İNŞAAT Sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası BOZTEMİR İNŞAAT tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. BOZTEMİR İNŞAAT ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir BOZTEMİR İNŞAAT web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.
Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır.
BOZTEMİR İNŞAAT web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.
BOZTEMİR İNŞAAT web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, daire satış rezervasyonu yapılması, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir.
BOZTEMİR İNŞAAT sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;
Tarafınıza basılı bültenler, dergiler, kampanyalara dair yazılar göndermek,
Sizi elektronik posta, SMS ve faks ile bilgilendirmek, kampanyalardan haberdar etmek,
Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
İstek, talep ve şikâyetleri değerlendirmek
Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.


BOZTEMİR İNŞAAT, ziyaretçilerin web sitesindeki dolaşımları sırasında, kullanıcı yoğunluğu, ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik ve isimsiz olarak toplamaktadır. Bu veriler sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmakta ve herhangi bir ziyaretçinin kişisel bilgileri ile ilişkilendirilmemektedir. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” (çerez) adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistikî veri olarak toplanmakta olup kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılabilir kılmaktır.
Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemler alınmakta ve bu konuda ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Bilgilere izinsiz erişimin, değiştirilmesinin ve kötüye kullanılmasının önüne geçilebilmesi için kısıtlı erişime tabidir. BOZTEMİR İNŞAAT bilgilerinin izni dışında üçüncü şahıslara her ne amaçla olursa olsun verilmesini engellemek amacıyla hizmet aldığı firmalarla yaptığı sözleşmelere “gizlilik” maddesi koymaktadır. İnternetten Satış Sistemine kayıt olduktan sonra güvenliğiniz için şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.
BOZTEMİR İNŞAAT web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. BOZTEMİR İNŞAAT web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme yapma hakkına sahiptir.
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek, veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, İletişim Formu linkinden faydalanabilirsiniz. BOZTEMİR İNŞAAT gelecek olan talepleri karşılamak üzere gerekli çalışmaları ve araştırmaları yapacaktır. BOZTEMİR İNŞAAT web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.