Anasayfa

01

BOZTEMİR İNŞAAT

 

Boztemir İnşaat; 1998’den bugüne farklı sektörlerdeki ulusal ve uluslararası dev markalarla çalışan ve İzmir’de gerçekleştirdiği yatırımlarla tanınan Çağdaş Boztemir tarafından 2009’da kuruldu. Profesyonel çalışma hayatının yanı sıra daha öğrencilik yıllarında hatta çocukluğunda edindiği bilgi birikimini ve deneyimlerini inşaat sektörüne aktaran Çağdaş Boztemir, yeni şirketiyle bu alanda da kısa zamanda önemli projelere imza attı.

 

İnşaat sektörünün en zorlu alanlarının başında gelen ‘taş ev’ projeleriyle işe başlayan Boztemir İnşaat, bu yapıların ilk örneklerini Alaçatı’da hayata geçirdi. Çizim aşamasında Çağdaş Boztemir’in de katkıda bulunduğu, çok özel mimari detaylarla şekillenen, hatta projeleri yarışmalar ile belirlenen bu taş evler, Alaçatı mimarisine ve kültürüne ayrı bir soluk getirdi, renk kattı.

 

02

Geleneksel ya da modern mimari çizgisinde inşaa ettiği yapılarda, öncelikle ‘insan’ odaklı projeler üretiyor. Yani toplum, şehirler ve insanlar için yorucu olmayan, aksine onlara değer katan, fayda sağlayan ve güzelleştiren yapıların uzmanı olarak görülüyor. Teknolojinin tüm yeniliklerini kullanırken, geleneksel yöntemlere de sahip çıkıp yaşatmayı kendisi için görev biliyor.

0
Tamamlanan Projeler

0
Devam Eden Projeler

0
Gelecek Projeler

03

Boztemir Projeler

Tamamlanan Projeler

View Project

Devam Eden Projeler

View Project

Gelecek Projeler

View Project